تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      Mjkavian Educational Weblog (وبلاگ آموزشی مجتبی کاویان)
اطلاعیه- دانشجویان کارآموزی مرمت بناهای تاریخی ورودی 1390 نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩٢/٢/٢٠

مدت زیادی است که تلاش های دانشکده معماری و شهرسازی برای تصرف و مرمت یکی از ابنیه تاریخی سطح شهر آغاز شده بود. تا اینکه در سال 1391 با پیگیری های بسیار دانشکده و گروه مرمت بنای تاریخی آرامگاه مشهدی ها به اجاره دانشکده معماری و شهرسازی در آمده و برای مرمت آن برنامه ریزی گردیده و اعتباراتی اختصاص یافت.

 


لذا ضروری است که با حضور به موقع در کارگاه کارآموزی، از این فرصت بی نظیر استفاده نموده و علاوه بر اینکه در مرمت این بنا سهمی داشته باشید، مجموعه ای از تجربیات ارزنده را در زمینه حفاظت و مرمت از آن خود کنید.

عدم همکاری هر کدام از دانشجویان عزیز، علاوه بر اینکه قطعاً در نمرات آموزشی شما از این درس تأثیرگذار خواهد بود، به معنی پشت پا زدن به تمامی فرصت هایی است که می تواند برای این دانشگاه و دانشجویان نسل بعد امتداد داشته باشد.

نمره این درس هر یک از شما دانشجویان بر مبنای حضور کارگاهی تمام وقت و نیز تهیه و تنظیم گزارش های مرمتی روزانه از حضور و فعالیت خود همراه با مراحل پیشرفت کار و عکس و دتایل های مربوطه می باشد. مانند فرم ذیل را در محیط ورد تهیه نموده و گزارش های روزانه خود را در آن بنویسید. ضمناً کلیه تصاویری که از فعالیت های کارگاهی تهیه می کنید، به صورت پوشه بندی همراه با تاریخ، روی لوح فشرده تحویل دهید.

 

  نظرات ()
مطالب اخیر نمره های طراحی دست آزاد ترم پاییزه 1392 نمره های درس طرح مرمت ترم پاییزه 1392 نمره های مبانی نظری مرمت طرح بافت (گام به گام)- درس ششم: برنامه ریزی و استخراج مبانی طراحی اطلاعیه- دانشجویان کارآموزی مرمت بناهای تاریخی ورودی 1390 طرح بافت (گام به گام)- درس پنجم: برداشت اطلاعات میدانی (تصویری) ... بارگذاری شد. طرح بافت (گام به گام)- درس چهارم: نقشه های خروجی اطلاعات توصیفی خودتان قضاوت کنید تخریب حسینیه قنادها؛ لکه ننگی بر مدیریت شهری سبزوار طرح بافت (گام به گام)- درس سوم: برداشت اطلاعات میدانی (توصیفی)
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من پایان نامه مرمت و احیای ابنیه تاریخی دکتر وحید صدرام مرتضی دلاوری ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب