تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      Mjkavian Educational Weblog (وبلاگ آموزشی مجتبی کاویان)
اصول شیت بندی مناسب نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩۱/٩/٢٩

شیت بندی اصولی دارد که اگر رعایت نشود، حتی اسکیس ها و طرح های بسیار خوب هم نمی توانند آنطور که شایسته آن هستند، نمود پیدا کنند.

 


در این بخش یک سری نکات را که از کتاب های مختلف به ویژه کتاب دکتر صدیق و همچنین از تجربیات گرافیکی برخی از طرح های خود، بیرون آورده ام، منظم و مرتب کرده ام و مطابق اصولی کلی، ارایه کرده ام.

در این سند، چند ویژگی اصلی برای یک شیت بندی خوب، تعریف شده است و مطابق هر ویژگی، اصولی ارایه شده است. برخی از اصول شامل تکنیک هایی برای دستیابی به آنها نیز می باشند. این اصول در این سند به دلیل کمبود جا، به صورت خیلی کلی ارایه شده است. تفصیل آنها نیاز به توضیح دارد که در کلاس های مربوطه ارایه خواهد شد.

موفق باشید.

  نظرات ()
مطالب اخیر نمره های طراحی دست آزاد ترم پاییزه 1392 نمره های درس طرح مرمت ترم پاییزه 1392 نمره های مبانی نظری مرمت طرح بافت (گام به گام)- درس ششم: برنامه ریزی و استخراج مبانی طراحی اطلاعیه- دانشجویان کارآموزی مرمت بناهای تاریخی ورودی 1390 طرح بافت (گام به گام)- درس پنجم: برداشت اطلاعات میدانی (تصویری) ... بارگذاری شد. طرح بافت (گام به گام)- درس چهارم: نقشه های خروجی اطلاعات توصیفی خودتان قضاوت کنید تخریب حسینیه قنادها؛ لکه ننگی بر مدیریت شهری سبزوار طرح بافت (گام به گام)- درس سوم: برداشت اطلاعات میدانی (توصیفی)
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من پایان نامه مرمت و احیای ابنیه تاریخی دکتر وحید صدرام مرتضی دلاوری ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب