تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      Mjkavian Educational Weblog (وبلاگ آموزشی مجتبی کاویان)
تکیه بر روش شناسی در دروس رشته مرمت نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩۱/٩/٢٧

ما در کلاس های درسی به دانشجویان اطلاعات مختلفی از آنچه که به شرح درس مربوط می شود، ارایه داده ایم. اما به جز معدودی از دروس کاملاً کارگاهی، کمتر از روش دستیابی به دانش نسبت به یک موضوع به آنها چیزی نشان داده ایم.

 


آنچه که دانشجویان در بسیاری از درس ها نیازمند آن هستند، روش شناسی است. یعنی راه تئوری و تکنیکال دستیابی به داده های معماری و فنی.

ما ممکن است دانشجویانی تربیت کنیم که اطلاعات خیلی بالایی ندارند. اما برای دستیابی به اطلاعات روش ها و تکنیک های فراوانی را یاد دارند که آن را مرهون دوره دانشگاهی خود به ویژه در سطح کارشناسی می باشند.

  نظرات ()
مطالب اخیر نمره های طراحی دست آزاد ترم پاییزه 1392 نمره های درس طرح مرمت ترم پاییزه 1392 نمره های مبانی نظری مرمت طرح بافت (گام به گام)- درس ششم: برنامه ریزی و استخراج مبانی طراحی اطلاعیه- دانشجویان کارآموزی مرمت بناهای تاریخی ورودی 1390 طرح بافت (گام به گام)- درس پنجم: برداشت اطلاعات میدانی (تصویری) ... بارگذاری شد. طرح بافت (گام به گام)- درس چهارم: نقشه های خروجی اطلاعات توصیفی خودتان قضاوت کنید تخریب حسینیه قنادها؛ لکه ننگی بر مدیریت شهری سبزوار طرح بافت (گام به گام)- درس سوم: برداشت اطلاعات میدانی (توصیفی)
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من پایان نامه مرمت و احیای ابنیه تاریخی دکتر وحید صدرام مرتضی دلاوری ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب