تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      Mjkavian Educational Weblog (وبلاگ آموزشی مجتبی کاویان)
اصول شیت بندی مناسب نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩۱/٩/٢٩

شیت بندی اصولی دارد که اگر رعایت نشود، حتی اسکیس ها و طرح های بسیار خوب هم نمی توانند آنطور که شایسته آن هستند، نمود پیدا کنند.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تکیه بر روش شناسی در دروس رشته مرمت نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩۱/٩/٢٧

ما در کلاس های درسی به دانشجویان اطلاعات مختلفی از آنچه که به شرح درس مربوط می شود، ارایه داده ایم. اما به جز معدودی از دروس کاملاً کارگاهی، کمتر از روش دستیابی به دانش نسبت به یک موضوع به آنها چیزی نشان داده ایم.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تکامل، تحول و جهش در معماری نویسنده: مجتبی کاویان - ۱۳٩۱/٩/٢٤

اگر جریانی را که برای تغییر هر نوع سبک هنری و معماری می تواند وجود داشته باشد، به سه دسته تقسیم کنیم، تکامل، تحول و جهش برخوردی است که هر معماری با نیازهای جدید تعریف شده در زندگی مردم دارد.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر نمره های طراحی دست آزاد ترم پاییزه 1392 نمره های درس طرح مرمت ترم پاییزه 1392 نمره های مبانی نظری مرمت طرح بافت (گام به گام)- درس ششم: برنامه ریزی و استخراج مبانی طراحی اطلاعیه- دانشجویان کارآموزی مرمت بناهای تاریخی ورودی 1390 طرح بافت (گام به گام)- درس پنجم: برداشت اطلاعات میدانی (تصویری) ... بارگذاری شد. طرح بافت (گام به گام)- درس چهارم: نقشه های خروجی اطلاعات توصیفی خودتان قضاوت کنید تخریب حسینیه قنادها؛ لکه ننگی بر مدیریت شهری سبزوار طرح بافت (گام به گام)- درس سوم: برداشت اطلاعات میدانی (توصیفی)
کلمات کلیدی وبلاگ  
دوستان من پایان نامه مرمت و احیای ابنیه تاریخی دکتر وحید صدرام مرتضی دلاوری ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب